Najwyżej  położone  apartamenty  w  Polsce Podziwiaj  piękną  panoramę  miasta Apartamenty  nawet  na  47.  piętrze  Sky  Tower Spędź  noc  pomiędzy  chmurami  Wrocławia

sign
scroll
Do góry

Udogodnienia w SKY TOWER
Poczuj się wyjątkowo...

Concierge
Apartamenty SKY TOWER to miejsce, w którym każdy poczuje się wyjątkowo

sign

Mieszkańcy apartamentów na co dzień korzystają z usług Concierge.

Do obowiązków Concierge należy  pomoc w organizacji życia codziennego – m.in. rezerwacja biletów lotniczych, wezwanie taksówki, rezerwacja miejsc w najlepszych restauracjach we Wrocławiu czy biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe, rekomendacja  miejsc wartych zobaczenia  we Wrocławiu.

Concierge pomogą również zorganizować w apartamencie romantyczną kolacją dla dwojga czy niepowtarzalne przyjęcie dla grupy przyjaciół.
 

Dodatkowe udogodnienia
Byś poczuł się wyjątkowo

sign

Do dyspozycji najemców apartamentów pozostaje miejsce parkingowe znajdujące na kondygnacji +3 oraz położona na +4. kondygnacji SKY TOWER ścieżka joggingowa, a także plac zabaw dla dzieci.

Bezpieczeństwo mieszkańców gwarantuje monitoring i ochrona budynku 24h.
 

Galeria handlowa
miasto w mieście

sign

Mieszkańcy Apartamentów SKY TOWER nie opuszczając budynku mają dostęp do  wszelkich usług. W podium budynku znajduje się nowoczesna galeria handlowa tworzona przez sieć markowych sklepów, punktów usługowych, gabinetów kosmetycznych, punktów odnowy biologicznej i SPA.

Restauracje
rekomendacja Gault&Millau

sign

W części restauracyjnej znajduje się wiele restauracji oferujących kuchnię polską oraz z różnych stron świata. Każdy, nawet największy smakosz, z pewnością znajdzie dla siebie coś co przypadnie mu do gustu.

Znajdziecie tu m.in. docenianą na kulinarnym forum międzynarodowym Restaurację Dinnete, która znalazła  się na liście rekomendowanych restauracji w polskiej edycji polskiego przewodnika Gault&Millau. Jej menu oparte jest na świeżych, sezonowych i najwyższej jakości składnikach zmienia się co jakiś czas, za każdym razem imponując wzorowym dopracowaniem w najmniejszych szczegółach.

Rozrywka i sport
Twoje chwile relaksu...

sign

Pasjonaci aktywnego wypoczynku podczas pobytu w apartamentach mogą skorzystać  z nowoczesnego klubu fitness znajdującego się w podium budynku oraz nowoczesnego, przestronnego saunarium.

Chwile relaksu nasi  najemcy znajdą również w klubie bilardowym czy bowlingowym. 

Housekeeping

sign

Nawet w najbardziej luksusowym apartamencie trzeba kiedyś posprzątać. W SKY TOWER te kwestie są objęte usługami housekeeping.

Doświadczone panie pokojowe przygotują apartamenty dla gości z największą starannością, dla najemców długoterminowych są do ich dyspozycji według potrzeb.

RODZINA
Wrocław to miasto atrakcji

sign
  • Wrocław to miasto, w którym czeka wiele nowych atrakcji dla całej rodziny – dla dzieci m.in. Afrykarium przy wrocławskim ZOO, Hydropolis, a dla dorosłych Narodowe Forum Muzyki czy Teatr Muzyczny Capitol.
    To kilka atrakcyjnych miejsc, dla których warto przyjechać do Wrocławia i spędzić tu kilka dni.

    Rezerwując apartament w Sky Tower, po czasie zwiedzania, warto zrelaksować się w centrum rozrywki w podium budynku - czeka tu kręgielnia, klub bilardowy oraz fitness i saunarium. Dzieci mogą spędzić czas w parku rozrywki lub placu zabaw na świeżym powietrzu.

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess